Категорії

Персональний склад постійних депутатських комісій Середино-Будської міської ради шостого скликання

 

  1. Постійна депутатська комісія з бюджетних та правових питань:

Голова комісії –      Гончаров Микола Іванович;

Заступник голови - Кісельов Сергій Вікторович;

  • Фролов Микола Вікторович;
  • Макаренко Андрій  Миколайович;
  • Федорова Любов Михайлівна;
  • Дробний Микола Михайлович.
  1. Постійна депутатська комісія з питань керування комунальним майном:

Голова комісії –     Плужніков Олександр Миколайович;

Заступник голови - Калашников Михайло Павлович;

  •  Кузьменко Олександр Іванович;
  • Шевцов Віталій Вікторович;
  • Ванін Євген Іванович;
  • Єрьоменко Петро Борисович.
  1. Постійна депутатська комісія з земельних питань, архітектури та містобудування:

Голова комісії –      Лєбєдєв Леонід Сергійович;

Заступник голови – Косачев Олег Володимирович;

  • Шелудяк Тарас Анатолійович;
  • Мордасова Марина Вікторівна;
  • Матросов Сергій Віталійович.
  1. Постійна депутатська комісія з соціальних питань:

Голова комісії –     Ковальова Любов Василівна;

Заступник голови – Усіков Віктор Іванович;

  • Ананьєва Надія Олексіївна;
  • Новік Галина Данилівна;
  • Ющенко Олександр Анатолійович;
  • Ковальова Олена Михайлівна.
  1. Постійна депутатська комісія з питань депутатської етики:

Голова комісії –      Разуваєв Валентин Федорович;

Заступник голови – Рубін Андрій Борисович

                        -        Глушенкова Лідія Іванівна;

  • Ращепкіна Надія Іллівна;
  • Романенко Лариса Іванівна.

 

Положення про постійні комісії  міської ради.

 

 

Персональний склад постійних депутатських комісій Середино-Будської міської ради сьомого скликання

 

 

Додаток до рішення 1 сесії

сьомого скликання

від 09.12.2015р

 

Персональний склад постійних депутатських комісій

Середино-Будської міської ради

 

  1. Постійна депутатська комісія з питань бюджету та економічного розвитку громади:

Голова комісії — Пастернак Андрій Олександрович;

Заступник голови - Марухіна Тетяна Вікторівна;

                                - Логвінов Андрій Євгенійович;

                                - Калашніков Михайло Павлович;

                                - Диєсперов Валерій Анатолійович.

 

  1. Постійна депутатська комісія з питань розвитку інфраструктури, підприємництва та керування комунальним майном:

Голова комісії    — Лєбєдєв Леонід Сергійович;

Заступник голови -  Залашков Віктор Володимирович;

                                - Мицура Микола Володимирович;

                                - Гончаров Сергій Миколайович;

                                - Козлов Олег Аркадійович.

 

  1. Постійна депутатська комісія з земельних питань, архітектури та містобудування:

Голова комісії   — Науменко Олег Єгорович;

Заступник голови -Аліпченкова Лариса Євгенівна;

                                - Агєєв Олександр Федорович;

                                - Шашко Сергій Іванович;

                                - Гріцай Валерій Володимирович;  

 

  1. Постійна депутатська комісія з соціальних питань. Питань медицини, освіти, молодіжної політики та спорту:

Голова комісії     — Хоминич Микола Федорович;

Заступник голови  - Усіков Віктор Іванович;

                                - Бублик Галина Іванівна;

                                - Дробний Микола Михайлович;

                                -  Пономаренко Ольга Олексіївна.

 

  1. Постійна депутатська комісія з регламенту, депутатської етики та взаємодії з органами правоворядку:

Голова комісії   — Захарченко Микола Григорович;

Заступник голови -  Лиско Андрій Васильович;

                                - Термоса Олександр Валентинович;

                                - Дробний Василь Михайлович;

                                - Вересоцька Ірина Валеріївна;

                                

           

                    Міський голова                                              О.Г. Ген